Graboszyce 125; 32-640 Zator; woj. małopolskie; tel./fax : (033) 8412-813; grabosz@poczta.onet.pl
Zawody sportowe w indywidualnych biegach przełajowych

  30 września na boisku LKS Zatorzanka odbyły się gminne zawody sportowe w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych           i gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowało 21 uczniów. Były to eliminacje        do zawodów powiatowych. Awans otrzymywało po 6 uczniów z każdego rocznika w kategorii chłopców i dziewcząt. Uczniowie ZS w Graboszycach spisali się znakomicie - kilkunastu z nich uzyskało awans do zawodów powiatowych. 
 2 października w Oświęcimiu odbyły się powiatowe zawody sportowe               w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów z podstawówki i gimnazjum. Dwoje z nich spisało się znakomicie. Katarzyna Szczygieł z klasy pierwszej gimnazjum zajęła V miejsce, natomiast Bartłomiej Miętka stanął na podium, otrzymując III miejsce w powiecie.
 7 października w Nowym Targu miały miejsce wojewódzkie finały w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa dzieci i młodzieży. Naszą szkolę reprezentował Bartłomiej Miętka - uczeń klasy szóstej szkoły podstawowej oraz Katarzyna Szczygieł - uczennica klasy pierwszej gimnazjum. Dla naszej dwójki to była próba charakteru i chęć sprawdzenia swoich możliwości. Bartłomiej Miętka zajął 20 miejsce na 110 uczestników,a Katarzyna Szczygieł - 78 na 106 dziewcząt.

Zobacz galerię zdjęć na facebooku - zawody gminne, powiatowe, wojewódzkie.

Przeczytaj więcej na "Super Budzie".

strona graboszyce.pl
nonameSoft 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone.